W bieżącym roku szkolnym szkoła nie będzie zawierać polisy na ubezpieczenie NNW uczniów, gdyż obowiązujące przepisy nie przewidują takiej możliwości. W związku z tym dla naszych uczniów firma Interrisk przygotowała możliwość zawarcia polisy on-line przez rodziców. W tym celu należy

1. Wejść na stronę https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

2. Wpisac kod p448r

3. Wybrać interesujący wariant

4. Opłacić składkę

Przypominam, że uczniowie technikum, powinni mieć ubezpieczenie NNW z racji że będą mieć kształcenie praktyczne, praktyki zawodowe itp

Podobnie uczniowie klas mundurowych powinni mieć takie ubezpieczenie, gdyż wyjeżdżają na zajęcia poza szkołę.

Innym wariantem jest skorzystanie z oferty firmy SUPRA. Poniżej treść informacji dla rodziców.

Drodzy Rodzice,

Wzorem lat ubiegłych kancelaria Supra Brokers S.A. przeprowadziła z pełnomocnictwa Powiatu Łańcuckiego procedurę wyboru takiego zakładu ubezpieczeń, który zapewni Państwa dzieciom najlepszą możliwą do osiągniecia ofertę ubezpieczeniową. Ma ona zapewnić zarówno szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej jak i zagwarantować Państwu nieodpłatne wsparcie naszej kancelarii w przypadku likwidacji szkód oraz kwestii odwołań od decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego.

Poniżej przesyłamy link do naszej strony internetowej:

www.nnw24.pl

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem, Panem Dyrektorem Jakubem Stańko: 785 833 818

Supra Brokers S.A.