30 kwietnia 2021r - ważny dzień w historii szkoły, kolejny rocznik absolwentów zakończył edukację w naszej szkole. Mimo panującej pandemii, w reżimie sanitarnym był czas na podziękowania i gratulacje.

Szybko minęły lata wspólnej nauki. Wasza obecność w tej szkole przechodzi do historii. Za Wami kolejny okres w życiu, który był wypełniony  pracą, wzlotami i upadkami, radością i smutkiem. Mamy jednak nadzieję, że w Waszej pamięci pozostanie więcej przyjemnych wspomnień.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli szkołę. Pamiętamy o Tych, którzy byli najlepsi na konkursach, w sporcie i realizowali się na wielu innych płaszczyznach. Doceniamy Wasze sukcesy i zaangażowanie. Wspólnie tworzyliśmy historię tej szkoły.

Rozpoczynacie  nowy, nieznany  rozdział życia. Idźcie przed siebie z odwagą,  przygotowani na nowe wyzwania. Życzymy Wam samych sukcesów i spełnienia marzeń. Powodzenia!

Dyrekcja, wychowawcy i grono pedagogiczne

161986972356116198697235631619869723565