erasmus

Nasza szkoła wraz z sześcioma innymi założyła konsorcjum i wraz z liderem firmą EDU-IT z Rzeszowa uzyskaliśmy akredytację Erasmus. Akredytacje Erasmus są narzędziem dla organizacji zajmujących się kształceniem i szkoleniem zawodowym, które chcą otworzyć się na międzynarodową wymianę i współpracę. Przyznanie akredytacji Erasmus potwierdza, że organizacja ustanowiła plan realizacji wysokiej jakości działań w zakresie mobilności i wykorzystania ich do poprawy oferty edukacyjnej i szkoleniowej należących do konsorcjum szkół i organizacji.

W związku z realizacją projektu w ramach programu Erasmus+ zapraszamy uczniów technikum oraz nauczycieli kształcenia zawodowego szkół zawodowych należących do Konsorcjum do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu.Projekt przewiduje udział 25 uczniów w 3-tygodniowych praktykach zawodowych w Hiszpanii oraz we Włoszech, jak również udział 7 nauczycieli przedmiotów zawodowych w 5 dniowym szkoleniu branżowym w Hiszpanii. Poniżej dokumenty do pobrania.

Termin na składanie dokumentów rekrutacyjnych jest krótki - do 19 stycznia.

Regulamin rekrutacji pobierz

Ogłoszenie o rekrutacji uczniowie pobierz

Ogłoszenie o rekrutacji nauczyciele pobierz

Formularz zgłoszeniowy dla ucznia pobierz

Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela pobierz

Głównym organizatorem wyjazdów jest lider konsorcjum - firma EDU-IT ul. Hetmańska 62/3, 35-078 Rzeszów tel. 17 854 9930, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.